Dnešní sleva: Tetování HENOU

50%
  • Vydrží až 3 týdny
  • Velikost až 20x10 cm
  • Vlastní kresba
 do konce
Cena: 199 Kč
Původně: 400 Kč, Ušetříte: 201 Kč, Sleva: 50 %
Sleva je aktivní!
Koupeno 11/2000ks

Kde voucher uplatnit?

Logo studia Charisma

Beauty studio Charisma
Andrea Šmídová
Pospíšilova 341/23
Hradec Králové
500 02

Otevírací doba
po - pá 9:00 - 18:00

Kontakty
Telefon: 603 527 589
Web: charisma.ic.cz

 

Studio Charisma Vám nabízí možnost zkrášlit (nejen) Vaše tělo a za atraktivní cenu si vyzkoušet naprosto bezbolestné tetování - malování obrázků a motivů HENOU kamkoliv na tělo.

Malování HENOU je pro Vás připraveno za bezkonkurenčních 199 Kč. Kresbu si můžete vybrat z předpřipravených vzorů, nebo můžete dodat vlastní. 

Malování HENOU

Tento styl malování – tetování HENOU vznikl v Severní Africe a je starý tisíce let. Na Sahaře byly nalezeny kresby starší 8 000 let. Na kresbách jsou zachyceni lidé s krásnými exotickými ornamenty. V afrických zemích se při slavnostech malovaly hlavně ženy, které věřily, že jim krásné ornamenty zaručí štěstí a lásku. Malování henou bylo také vždy součástí nějaké velké události: narození dítěte, dosáhnutí dospělosti, svatba…

HENA obsahuje velké množství pigmentu – karoten a xantofyl. Při tetování henou dochází k reakci pigmentu a buněk kůže a tím k žádanému zabarvení. Tetování HENOU vydrží, dle charakteru a typu kůže, po dobu jednoho měsíce. Tetování henou je naprosto bezbolestné! Henna je prášek z rozemletých sušených listů nebo mladých výhonků keře heny, botanický název je Lawsonia inermis. Dosahuje výšky až 6 metrů, má bílé nebo žluté květy a nasládle voní. Šťáva z květů se používá v kosmetice a prášek se používá i k barvení vlasů. K nám se dováží z Egypta a Indie.

Ornamenty

V našem studiu budete moci vybírat z obrovského množství obrázků či ornamentů – motivy zvířat, různé druhy symbolů, květiny, obrazce apod. Záleží jen na Vás, jaký typ obrázku chcete mít na svém těle zobrazen.

HENA jako úžasný doplněk vašeho oblečení

Speciálně pro plesovou sezónu a společenské akce pro Vás naši odborníci připravili řadu motivů s glitrovým zdobením.

Podrthněte svou osobnost a buďte IN s Vaším novým tetováním!

Vlastní kresba

Ve studiu Vám rádi HENOU namalujeme i Vaši vlastní kresbu, kterou si donesete. Je však nutné, aby se jednalo skutečně o kresbu. Fotografii použít nelze. Pokud si nejste jisti, můžeme vhodnost konkrétní kresby potvrdit e-mailem. 

Kontraindikace

Není vhodné pro alergiky!

Podmínky

  • Kupón je platný od 5.3.2011 do 30.6.2012.
  • Rezervace je nutná na telefonním čísle 603 527 589.
  • Zrušení rezervace je třeba nahlásit min. 24 hodin předem, jinak hodnota poukazu propadá.
  • Rozměr kresby max. 20 x 10 cm.
  • Možnost vyměnit voucher v provozovně za dárkový poukaz.
  • Počet kupónů na osobu není omezen.